Švč. Sakramento adoracija

Liepos 2 - 4 dienomis Barzdų ir Griškabūdžio vyks Švenčiausiojo Sakramento adoracija. Tai jau kelis metus Lietuvos bažnyčioje vykstanti nenutrūkstama Švenčiausiojo Sakramento adoracija, kuri kartas nuo karto po parą išgyvenama ir mūsų bažnyčiose.

Barzduose adoracija prasidės liepos 2 d., antradienį, 8 val., ir tęsis iki liepos 3 d., trečiadienio 7 val. 30 min.

Griškabūdyje adoracija prasidės liepos 3 d., trečiadienį, 8 val. ir tęsis iki liepos 4 d., ketvirtadienio, 8 val.

Kviečiu visus Jums patogiu metu ateiti ir pabūti Jėzaus Kristaus artumoje. Ne kasdien juk pasitaiko, kad bažnyčia yra atrakinta ištisą parą. Svarbu, kad Švenčiausiojo Sakramento adoracijoje dalyvautų bent vienas asmuo. Todėl Barzduose norintys įsipareigoti pabudėti konkrečiu metu kreipkitės į bažnyčios tarnautojas Lijaną arba Eugeniją. Griškabūdyje sąrašas padėtas bažnyčios gale arba galite informuoti parapijos kleboną, kad Jus į sąrašą įtrauktų.

2024-06-25
Griškabūdžio parapija © 2024 / Visos teisės saugomos