Parapijos skelbimai

1. Rugsėjo 1 d. 10 val. 30 min. Griškabūdžio bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio gimnazijos endruomenę.
  2. Rugsėjo 5 d., ketvirtadienį, 17 val. Griškabūdžio bažnyčioje aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.
  3. Rugsėjo 6 d., pirmasis mėnesio penktadienis. 9 val. Griškabūdžio bažnyčioje aukojamos šv. Mišios aukotojų intencija, meldžiant Švenčiausiosios Jėzaus Širdies užtarimo.
  4. Rugsėjo 8 d., sekmadienį Barzdų bažnyčioje šv. Mišių nebus, Griškabūdyje šv. Mišios 10 val.
  5. Rugsėjo 8 d., sekmadienį, 12 val. Barzdų parapijos Gražiškių kaimo kapinių koplyčioje švenčiami Švenčiausiosios Mergelės Marijos Vardo atlaidai. Šv. Mišioms vadovaus Kudirkos Naumiesčio vikaras kun. Romualdas Vitkovskis.
2024-08-24