Laida apie Griškabūdžio bažnyčią

ČIA

Šv. Mišių laikas nuo paskutinio kovo sekmadienio iki paskutinio spalio sekmadienio

(jei užsakyta)

Trečiadieniais - Penktadieniais nuo 9 iki 12 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais geriausia kreiptis prieš ar po Šv. Mišių.
(Esate laukiami ir kitu metu, jei esu namuose. Taip pat galima susitarti telefonu)

Atlaidai 2022 m

Atlaidai 2022 m.

Gražiškių kapinių Koplyčioje 2022 m.

Artimiausios šv. Mišios rugsėjo 11 d. 12 val.
Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidai.

XXVI eilinis sekmadienis

1. Rugsėjo 25 d., sekmadienis. Pasaulinė migrantų ir pabėgėlių diena ir keliautojų bei vairuotojų diena. Po šv. Mišių bus laiminami automobiliai.

2. Rugsėjo 27 d., antradienį, sudėtinės šv. Mišios aukotojų intencija, meldžiant šv . Onos užtarimo.

3. Spalio 2 d. šv. Angelų Sargų diena. Meldžiamės už policiją. Taip pat minėdami pagyvenusių žmonių dieną šv. Mišiose melsimės šia intencija 10 val. 30 min., 12 val. renginys Griškabūdžio kultūros centre. Paluobių bažnyčioje švenčiami tituliniai šv. Angelų Sargų atlaidai, šv. Mišios 12 val.

4. Spalio mėnesį Bažnyčia kviečia pagerbti Švč. Mergelę Marija, meldžiantis ir apmąstant Rožinį. Bendruomeninė Rožinio malda Griškabūdžio bažnyčioje antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30 val., trečiadieniais ir penktadieniais 8.30 val., sekmadieniais 10 val.

5. Spalio mėnesio sekmadieniais po šv. Mišių kviečiu registruotis pasirengimui priimti Sutvirtinimo sakramentą. Jam rengtis gali jaunuoliai nuo 14 m. ir lankantys tikybos pamokas.

6. Spalio 5 d., trečiadienį, šv. Mišios bus aukojamos 9 val.

7. Spalio 7 d., pirmasis mėnesio penktadienis, 9 val. sudėtinės šv. Mišios aukotojų intencija, meldžiant Švč. Jėzaus Širdies užtarimo.

8. Spalio 12 d., trečiadienį, šv. Mišios  bus aukojamos 9 val.