Laida apie Griškabūdžio bažnyčią

 

 ČIA

 

 

 

Šv. Mišių laikas nuo paskutinio spalio iki paskutinio kovo sekmadienio

 

Pirmadieniais

Šv.Mišių nebūna.
 
Antradieniais
9.00 val.
Trečiadieniais
9.00 val.
Ketvirtadieniais
9.00 val.
Penktadieniais
9.00 val.
 
Šeštadieniais
10.00 arba 11.00 val.
(jei užsakyta)
 
Sekmadieniais
 
10.30 val.
 

Klebonija, Raštinė
 
Alyvų gt.2a, LT-71295
Griškabūdis Šakių sav.
Mob. +370 682 77710
raštinės tel. 8 345 41115.
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
klebono el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
internetinės svetainės adresas : www.griskabudzioparapija.lt
 
 
Budėjimo laikas:
 
Pirmadieniais - laisva diena.
Antradieniais nuo 9.30 iki 11 val.
Trečiadieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais geriausia kreiptis prieš ar po Šv. Mišių.
(Esate laukiami ir kitu metu, jei esu namuose. Taip pat galima susitarti telefonu) 
 
 
 

Atlaidai 2019 m
 
Šv. Onos (didieji atlaidai) liepos 28 d. 
Šv. Mišios 9.00, 10.30 ir 12.00 val.
 
Bažnyčios titulo - Kristaus Atsimainymo  rugpjūčio 10 d. 
Šv. Mišios 10:30 val.
 
 

Barzdų parapijoje

 

 

Sekmadieniais Šv.Mišios
9.00 val.
 
 
Atlaidai 2019 m.
 
Šv. Jono Krikštytojo birželio 23 d.
šv. Mišios 12 val.
 
 
Bažnyčios titulo - Kristaus Karaliaus, lapkričio 24 d.
Šv. Mišios 12 val.
 
Gražiškių kapinių Koplyčioje
 
Artimiausios šv. Mišios 
Lapkričio 2 d., 12 val. 15 min. per  Vėlines.

Kalendorius

loader

Parapija

 

Garbė Jėzui Kristui  

 

Kaip paaiškėjo trečiadienį, Lietuvos Respublikos vyriausybė pratęsė karantiną dėl COVID-19 iki balandžio 13 d. Vakar Lietuvos vyskupų konferencijos primininkas arkivyskupas Gintaras Grušas paskelbė, kad šio karantino pasėkoje ir vadovaujanti s nuorodomis iš Vatikano, Verbų sekmadienio, Velykų Tridienio bei Velykų ryto pamaldos vyks, tačiau be žmonių. Pripažinsiu, jog tai labai skaudi žinia daugeliui mūsų. Tačiau labai viltingas vakarykštis Dievo Žodis, naudotas popiežiaus Pranciškaus palaiminimo "Urbi et orbi" metu.

Esame vienoje valtyje, kurią užklupo audra, bet pačioje pavojingiausioje valties vietoje, kuri skęsta pirmiausiai, yra Jėzus. Čia prisimena evangelisto Jono parašyti žodžiai:"Dievas mus pirmas pamilo". Taigi, išgirdus, kad net ir svarbiausios tikėjimo šventės turi būti išgyventos prie televizijos ar kitu nuotoliniu būdu, tarsi provokuoja klausimą Jėzui: "Tau nerūpi, kad mes žūvame?" Popiežius Pranciškus bent keletą kartų pakartojo savo žodyje Jėzaus klausimą:"Ko Jūs tokie išsigandę, ar jūsų širdyse stinga tikėjimo?" Manau, kad šio klausimo pakanka nurimti audrai pirmiausia savo širdyje. Tegul šis klausimas skamba ne kaip priekaištas, bet tegul padeda mums nurimti. Dievas visą šią situaciją mato kitaip. Audra turi nurimti. Audra visada turi pabaigą. Ji pridarys nuostolių, bet šią valandą, kuomet ji vyksta, svarbu pasitikėti, kad Jėzus šalia, net jei švęsti Jo artumą liturgijoje tenka nuotoliniu būdu.

Viliuosi, kad visuomeninis transliuotojas LRT, vykdys transliacijas visų šių mūsų tikėjimui svarbių liturginių šventimų. Kitą savaitę šiame puslapyje paskelbsiu kada ir kurioje bažnyčioje aukosiu pamaldas, gal kas norėsite būtent tuo laiku maldai telktis savo namuose.

Vyskupijos kurija jau gauna žmonių klausimų, kaip jie galėtų prisidėti palaikydami savo parapijas. Šioje internetinėje svetainėje yra skiltis "Parama", kur yra nurodytos Barzdų ir Griškabūdžio parapijų sąskaitos. Norėdami paremti kurią nors iš šių parapiją, galite aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka parapijai“ (http://www.griskabudzioparapija.lt/index.php/parama)

Gal yra norinčių užsakyti šv. Mišias. Tą galite padaryti paskambindami man asmeniškai, parašydami el paštu, nes šv. Mišias aukoju, kasdien net ir už uždarytų durų. Kita galimybė, šv. Mišių intenciją užrašyti ant voko ir auką palikti jame nurodant pageidaujamą dieną, kada norėtumėte, kad pasimelsčiau ir kontaktinį telefono numerį. Šį voką galite įmesti į pašto dėžutę, esančią prie Griškabūdžio klebonijos vartelių. Nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją taip pat galima pervesti į vienos ar kitos parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka už Mišias“.

Meluočiau, jei sakyčiau, kad tiek parapijos, tiek pats asmeniškai balansuoju ant išlikimo ribos fiansine prasme. Esu Jums be galo dėkingas, nes su Jūsų parama tiek parapijoms, tiek asmeniškai man iki šio karantino buvo labai dosni. Tačiau aš negaliu jums uždrausti noro ir galimybės dalintis. Jei tai darysite ir toliau, ačiū. Žiūrėkite dabar savęs ir savo šeimos. Juk daugeliui gręsia bedarbystė. Jeigu galite padėti ir pasidalinti savo dėmesiu, darbu, pagalba su tais, kurios tikrai kažkam reikia labiau, tai drąsinu ir palaikau.

Ačiū už skambučius ir žinutes, pasidomint, kaip laikausi, ar tikrai turiu, ką valgyti. Patikinu, kad tikrai esu sotus, o jūsų skambutis ar žinutė labai palaiko iš vidaus. Pripažinsiu, jog nelengva žvelgti į tuščius bažnyčios suolus, aukojant šv. Mišias, bet turiu vilties kaip įmanoma greičiau, juose pamatyti jus. Primenu, kad visuomet išlieka galimybė jums rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu telefonu ar susisiekti el. paštu. Esu ne psichologas ir negaliu bei neturiu teisės jus konsultuoti šia prasme, bet esu Jūsų klebonas, toje pačioje valtyje Dangaus Karalystės link. Jei norisi pasidalinti, kaip sekasi ar nesiseka melstis, kur ir kaip atrandant ar prarandat ryšį su Dievu, kur esate stiprūs dorybėse ar ir vėl suklupote ydose, aš pasirengęs jus išklausyti. 

 

 

tel. nr. 8-682-77710

el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

P.S. Rytoj raskite galimybe švęsti Šv. Mišias nuotoliniu būdu per Marijos radiją 9.15, 12 ir 18 valandomis arba per LRT Plius (antrąjį kanalą) 12.30.

Svarbi informcija dvasiniais klausimais adresu https://katalikai.lt/

 
 

 

Klebonas kunigas Vytautas Mazirskas

.